אבטחת מידע בענן

אז נכון שרוב הארגונים העסקיים עברו לשירותי ענן, אבל זה לא אומר שהאיומים לא מרחפים מעליהם. על מנת להתמודד טוב יותר עם איומים בענן ולמזער סיכונים שניתן להימנע מהם, יש צורך בתכנון מדיניות האבטחה הנדרשת לארגון, בהתאם לסיכונים הפוטנציאליים והחשיפות הנובעות מהשימוש בשירותים השונים, היקף הצריכה. ומספר המשתמשים.

אנו ב-ProdJob מקפידים לבנות עבור לקוחותינו פתרון המורכב ממספר רבדים מרמת הגישה לענן דרך חיבורים פרטיים ומאובטחים, אימות דו-שלבי והגנה על זהויות המשתמש, הצפנת סיסמא ומעקב אחר המידע אשר עובר בין משתמשים בענן.

מודל אבטחת הענן מאופיין לרוב במספר שכבות הגנה בהתאם לזיהוי הצרכים שאנו מבצעים עבור הארגון. האיומים בענן יכולים להגיע מכיוונים לא צפויים ויש הרבה סוגים של התקפות, אנחנו משתמשים באסטרטגיות הגנה שמבוססות על מודלים שפיתחנו.

כיום אנו יודעים לזהות ולנטר פעילות חשודה באמצעות מערכות ניטור על מנת לקבל תמונה אמיתית על השימוש במידע בארגון ולזהות חריגות המחייבות חסימת פעולות עבור אותו משתמש, עוד לפני שנגרם נזק ממשי.

אנו מספקים עבור לקוחותינו מערכת הגנה מלאה לארגון על מנת להבטיח תעבורה בטוחה ושהקבצים העוברים בתוך ומחוץ לארגון יהיו בטוחים לכל המשתמשים

Skip to content